جلسه ی تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج اشرفی

جلسه ی تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج اشرفی

طبق اخبار منتشر شده از حوزه بسیج دانشجویی شهید اشرفی اصفهانی سه شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۰ جلسه ی تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج اشرفی است.

 معاون روابط عمومی حوزه بسیج شهید اشرفی اصفهانی در گفتگو با خبرنگار حوزه بسیج شهید اشرفی اظهار داشت: طبق ابلاغیه های دریافتی فرمانده حوزه تغییر یافتند و سه شنبه هفته آینده تودیع معارفه فرمانده جدید است.
 وی تصریح کرد: ما در این رابطه بر خود موظف دانستیم از همه مسئولین دانشگاه٬ ناحیه ی کل بسیج دانشجویی استان اصفهان و دفتر امام رضا(ع) و بسیجیان برادر و خواهر پایگاه های امام رضا(ع) و حضرت زهرا(س) دعوت به عمل آوریم. تا در این جلسه حضور به عمل رسانند.
 وی بیان داشت: در این راستا دعوت نامه هایی برای مسئولین عالی رتبه دانشگاه و ناحیه کل بسیج دانشجویی و ناحیه امام رضا(ع) فرستاده شد. و از اعضای پایگاه امام رضا(ع) و حضرت زهرا(ع) به صورت تلفنی و حضوری دعوت شدند.
 وی سوال خبرنگار حوزه که از ایشان پرسیدند فرمانده جدید حوزه کیست اینگونه جواب داد: طبق صحبت های انجام شده و تصمیمات گرفته شده توسط مسئولین محترم ناحیه امام رضا(ع) و ناحیه کل بسیج دانشجویی فرمانده حوزه جدید مشخص شده است و فعلا از گفتن نام ایشان معذوریم.
 وی در پایان افزود: از فرمانده اسبق حوزه جناب آقای خواجه زاده به صورت رسمی دعوت کردیم تا از ایشان در این جلسه به نحو احسن قدر دانی کنیم.

:o: خبرنگار حوزه بسیج شهید اشرفی اصفهانی

درباره نویسنده

83مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 بسیج دانشجویی شهید اشرفی اصفهانی (ره). محفوظ است.