مدافع و حامی انقلاب اسلامی هستیم/ امروز یکی از صفحات پرافتخار انقلاب اسلامی رقم خورد

مدافع و حامی انقلاب اسلامی هستیم/ امروز یکی از صفحات پرافتخار انقلاب اسلامی رقم خورد

وزیر کشور گفت: مردم همواره با خلق حماسه ها و حضور پرشکوهشان صفحات زرینی در انقلاب به یادگار گذاشتند و امروز یکی از این صفحات زرین و پرافتخار رقم خورد.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعدازظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم اظهار داشت: امروز خیلی خوشحال هستیم و خدا را شکر می کنیم و سر تعظیم بر آستان جانان می ستاییم به خاطر نعمت مردم انقلابی، مومن و خوب و هزاران بار شاکر هستیم به خاطر نعمت جمهوری اسلامی ایران و مردم سالاری حاکم بر ان که مردم عزیز ما در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی مشارکت در تعیین سرنوشت خودشان را پیدا کردند.

 

وی افزود: الحمدالله در انتخاب های انجام شده تاکنون همواره با خلق حماسه ها با حضور پرشکوهشان صفحات زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار گذاشتند و امروز یکی از صفحات پرافتخار تاریخ مردم سالاری ایران رقم خورد و حماسه مردم ثبت شد.

 

رحمانی فضلی ضمن ابراز خوشحالی به مناسبت ثبت حضور حماسی مردم انقلابی ایران در روز گذشته تصریح کرد: به همه مردم اعلام می کنم الحمدالله انتخاباتی با امنیت کامل و شور و نشاط و ذوق مضاعفی که مردم داشتند دیروز در پای صندوق های رای به همه جهانیان نشان دادند و اثبات کردند که ما مدافع و حامی انقلاب و متحد و منسجم هستیم که انقلاب اسلامی را در جهت اهداف آن که تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم شریف ایران است ادامه دهیم.

 

وزیر کشور تاکید کرد: از همه دست اندرکاران انتخابات در حوزه اجرا، نظارت، انتظامات، امنیت، تبلیغات، قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و همه کسانی که در این حوزه به ما کمک کردند من جمله بسیج و سپاه که در حوزه امنیت فعال بودند تشکر می کنم. توانستیم به کمک همه نیروها امروز در این جا در جلوی همه دوربین های رسانه های داخلی و خارجی پیروزی مردم ایران را به گوش همه جهانیان برسانیم.

 

وی با اشاره به آخرین نتایج به دست آمده از انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: این آرا که تقریبا می توان گفت از ۹۹٫۷ دهم درصد شعبات اخذ شده و می توان گفت نتیجه نهایی به این شرح است ۴۱ میلیون و۲۰۲هزار و۱۳۱ نفر آرای اخذ شده  روحانی: ۲۳۵۴۹۶۱۶ یعنی ۵۷ درصد آرا را به خود اختصاص داده و به عنوان رئیس جمهور مردم عزیزمان محسوب می شود. رئیسی ۱۵۷۸۶۴۴۹ یعنی ۳۸٫۵ درصد آرا را به خود اختصاص داده است. میرسلیم ۴۷۸۲۱۵، هاشمی‌طبا ۲۱۵۴۵۰٫

 

رحمانی فضلی ادامه داد: امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق بدهد که بتوانیم در مقابل این اراده و حضور باشکوه مردم مطالبات، خواست و اهدافی که مردم ما دارد در حوزه اجرایی دوش به دوش با همکاری یکدیگر تا پایان رقابت ها و شروع رفاقت تمام هم و غم مان را انجام دهیم.

 

وزیر کشور خاطر نشان کرد: لازم است به صورت ویژه از مقام معظم رهبری که در تمام مراحل انتخابات و ماه ها قبل آن همواره در جهت افزایش مشارکت و اهمیت آن تاکید داشتند و در تمام این مراحل ما را مورد لطف و هدایت خود قرار دارند تشکر کنم.

درباره نویسنده

83مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 بسیج دانشجویی شهید اشرفی اصفهانی (ره). محفوظ است.