بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی (ره) به مناسبت حماسه تاریخی ۹ دی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی (ره) به مناسبت حماسه تاریخی ۹ دی

 بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی (ره) به مناسبت حماسه تاریخی ۹ دی :

رجال لا تلهیهم تجارة ولا بیع عن ذکر الله و إقام الصلوه و ایتاء الزکوة یخافون یوماً تتقلّب فیه القلوب والأبصار (نور،۳۷)

مردانی که تجارت و داد و ستد آنان را از یاد خدا و برپا داشتن نماز و پرداخت زکات باز نمی دارد، و پیوسته از روزی که دل ها و دیده ها در آن زیر و رو می شود می ترسند.(نور،۳۷)

حماسه ۹ دی یکی دیگر از نقاط عطف تاریخ معاصر این ملت بزرگ است که در برهه ای حساس از دوران بعد از انقلاب مشت محکمی بر دهان دشمن بود .مردم هوشیار ایران در این روز تاریخی به جهانیان نشان دادند که همچون گذشته وفادار و پایبند انقلاب اسلامی و خون شهدا هستند و به هیچ وجه حاضر نمی شوند از آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری خود دست بردارند و تا آخرین نفس از انقلاب اسلامی در برابر هجمه های دشمنان داخلی و خارجی دفاع خواهند کرد. 

به طور حتم اگر رهبری و زعامت مدبرانه و هوشمندانه امام خامنه ای (مد ظله العالی) در مواجهه با فتنه گران و نیز تبعیت امت حزب‌الله از منویات معظم‌له نبود ، این فتنه می‌توانست کشور را به ورطه‌ای فروافکند که نجات از آن تا مدت‌ها غیرممکن بود.

حماسه نهم دی که نوعی تجدید میثاق مردم با رهبر معظم انقلاب بود, با حضور پررنگ مردم رقم خورد و تمام نقشه ها و فتنه های ۸۸ را خنثی کرد. مردم بصیر و فهیم در تبعیت از رهبر خویش و حمایت از انقلاب اسلامی ، روزی مهم را در تقویم این کشور ثبت کردند. تجربه تاریخی نشان داده است که هرگاه حضور یکپارچه و متحد مردم آگاه و انقلابی در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی شکل بگیرد، بنیان دشمن و عوامل آنها فرو ریخته و نیرنگ آنان نقش بر آب می شود و حماسه مردمی نهم دی، از مصادیق بارز این حقیقت است.

النهایه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی (ره) ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی پیروزی ملت مومن ولایت مدار ایران اسلامی اعلام می دارد که همچون سایر آحاد ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی با بصیرت و با تبعیت از امام امت در راستای اهداف انقلاب ثابت قدم خواهد ماند و ذره ای از ارزش های اسلامی و آرمان های امام و رهبر معظم انقلاب عقب نشینی نخواهد کرد .

والسلام علیکم من اتبع الهدی

 

 

 

درباره نویسنده

83مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 بسیج دانشجویی شهید اشرفی اصفهانی (ره). محفوظ است.